Sýrařské plachty - modré - nový materiál v sýrařství

Šátky jsou v provedení:                                               

Obdélník o rozměru 90 x 110cm, materiál PE o síle 50 g/m - 74.-Kč/ks

Trojúhelník (jako sáček) o straně 278 mm, materiál PE o síle 35 g/m, baleno po 5 kusech  - 45.-Kč/5ks - možno použít místo formy, výsledný tvar po odkapání je trojúhelník o váze přibližně 200 - 250g.

 

Plachty jsou z elastického polyetylenu a liší se od tradičních sýrařských plachetek svou trojrozměrnou strukturou. Otvory jsou kuželovitého tvaru, velice dobře odvádí syrovátku a zabraňují jejímu zpětnému návratu k sýru nebo tvarohu. Materiál certifikovaný pro použití v potravinářství.

Vhodné i jako podklad na sýrařské stoly, v případě potřeby jiných rozměrů, budeme řešit individuálně.

 

- před prvním použitím šátky vyperte v běžné dezinfekci a řádně opláchněte studenou vodou - šátky po opláchnutí lze okamžitě použít bez osušení - po použití šátky vypláchněte horkou vodou o teplotě 60 – 70°C, vydezinfikujte a properte ve studené vodě - šátky nikdy nenavlhnou, neboť jsou vodě odpudivé - nevytahujte okraje šátku při používání - možno libovolně stříhat, netřepí se - šátek patří hladkou stranou k sýru nebo tvarohu - sýr i tvaroh jsou hladké a nelepí se na šátek - dobře odvádí syrovátku bez nutnosti vysokého tlaku - vhodné do lisovacích i jiných forem, kde zásadně podpoří odtok syrovátky a hladkou strukturu sýrů - šátky lze používat opakovaně tzn. až do zničení -


________________________________________________________________________________________________

Objednávky zboží - e-shop - www.dobrykolonial.cz - i na Slovensko dobírkou.
Tam najdete aktuální stavy skladových zásob.

_______________________________________________________________________________________________________________