Poradenství

Poradíme Vám - Jak vyrábět sýry? Jak vyrábět dobré sýry? Jak být úspěšný v oboru sýrařství?

 

Poradíme Vám při závádění nového provozu, rozšíření výroby, přechodu na jiné druhy sýrů. Poradíme Vám, jaké výrobky jsou vhodné do Vašeho provozu a oblasti. Pomůžeme vybrat několik různých výrobků, tak aby si vzájemně nevadily ve stádiu výroby a zrání.

Pomůžeme vybrat vhodné kultury pro Vaši výrobu. Upravit a vybavit provoz tak, aby výrobě vyhovoval, při minimálních nákladech. Vypracovat technologické postupy. Zaškolit Vás, případně Vaše zaměstnance.

Pomůžeme vybudovat Vaše typické know-how - vizitku, kterou se budete prezentovat na trhu sýrařských výrobků.

 

Touto činností se zabýváme v rámci vedení kurzů Výroby sýrů společně s organizací Dobrý kurz,z.s. Informace o kurzech najdete na www.dobrykurz.cz.

 

______________________________________________________________________________________________


nmjhkgf


Povídání o poradenství

10.05.2017 19:24

... a jak naše poradenství vypadá v praxi?

Iluze stranou :-)! Nejezdíme po farmách za účelem propagace našeho zboží, dodávaného vybavení nebo kultur. Máte naši plnou důvěru, že všechno víte sami. Na prvním místě je znalost technologie výroby sýrů, začít je dělat a tím si ujasnit co chci dělat v jakém množství a co na to budu potřebovat ... protože to z toho vyjde. Pak už potřebujete jen občasnou konzultaci po telefonu, spíš jen navést...

—————

05.05.2013 23:57

Povídání o poradenství

  Povídání o poradenství : Tento článek již dlouho nosím v hlavě a definitivně debata, která se rozpoutala na stránkách www.dobrykurz.cz/reference/ mne donutila dát ho dohromady. Pokud se zde zmiňujeme o spolupráci s farmami ( a asi bychom se měli více soustředit na prezentaci naší práce) či jednotlivci, můžeme mluvit jen o momentálním stavu, kdy tato probíhá. A i tak neneseme...

—————